Property Sale
Sale
$63,000
To:
Sq Ft1,968DeedBook 1563, Page 661
To:
Year Built: 1981
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,425 | +1.5% |
| 2024 | $4,358 | +6.7% |
| 2023 | $4,083 | +1.7% |
| 2022 | $4,014 | +2.7% |
To:
Year Built: 1981
103 Fire Lane
Residential
119 Sheppard Avenue
Residential
400 Margaret Street
Residential
30 Beachhurst Drive
Residential
316 Linda Anne Avenue
Residential