Property Sale
Sale
$420,000
To:
Sq Ft1,376DeedBook 4215, Page 939
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,557 | +1.4% |
| 2024 | $3,506 | +6.3% |
| 2023 | $3,298 | +1.6% |
| 2022 | $3,245 | +2.6% |
To:
Year Built: 1970
6 Glade Drive
Residential
33 Mimosa Drive
Residential
215 Old Mill Drive
Residential
100 Old Mill Drive
Residential
116 Old Mill Drive
Residential