Property Sale
Sale
$739,000
To:
Sq Ft3,175DeedBook 4021, Page 961
To:
Year Built: 2021
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2023 | $2,092 | +1.5% |
| 2022 | $2,061 | +2.8% |
| 2021 | $2,006 | +2.4% |
| 2020 | $1,959 | -0.1% |
To:
Year Built: 2021
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.