Property Sale
Sale
$104,000
To:
Sq Ft1,424DeedBook 2351, Page 41
To:
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,875 | +1.4% |
| 2024 | $4,806 | +6.3% |
| 2023 | $4,520 | +1.6% |
| 2022 | $4,447 | +2.6% |
To:
Year Built: 1983
420 Mistletoe Road
Residential
425 Del-View Road
Residential
412 Windward Road
Residential
11 Hazelwood Avenue
Residential
116 Harmony Road
Residential