Property Built
Built
Year Built: 1965
Year Built: 1965
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,423 | +1.4% |
| 2024 | $3,374 | +6.3% |
| 2023 | $3,173 | +1.6% |
| 2022 | $3,123 | +2.5% |
Year Built: 1965
401 Scott Avenue
Residential
305 Hughes Avenue
Residential
305 Scott Avenue
Residential
5 Croydon Drive
Residential
401 Leaming Avenue
Residential