Skip to content

714 Town Bank RoadCape May, NJ 08204

Last Sale Date
Jun 25, 2019

Property Information

Block742.04
Lot1.03
Qualifier---
CountyCape May
MunicipalityLower Twp
Tax Map Page11

Building Details

Building Class---
Description1S-B-O MAUD
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage10

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$620,000
14%
Improvement Value:$3,780,000
86%
Total Assessment$4,400,000

Sale
$0