Skip to content

4037 Bayshore RoadCape May, NJ 08204

Last Sale Date
Nov 7, 2002

Property Information

Block749
Lot1.04
Qualifier---
CountyCape May
MunicipalityLower Twp
Tax Map Page10

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.2

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$17,800
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$17,800

Tax History

YearProperty taxesChange
2003$605+3.1%
2002$587-0.5%
2001$590+0.7%
2000$586+0.4%
Property History

Property Sale

Sale
$0