Skip to content

935 Seashore Bridge RoadCape May, NJ 08204

Last Sale Date
Nov 29, 2004

Property Information

Block753.01
Lot10.05
Qualifier---
CountyCape May
MunicipalityLower Twp
Tax Map Page1104

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1.12

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$338,100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$338,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$6,857+1.5%
2024$6,759+6.3%
2023$6,356+1.6%
2022$6,255+2.5%
Property History

Property Sale

Sale
$0