Property Sale
Sale
$266,033
To:
Sq Ft2,691DeedBook 3013, Page 299
To:
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,039 | +1.5% |
| 2024 | $7,924 | +6.3% |
| 2023 | $7,452 | +1.6% |
| 2022 | $7,333 | +2.5% |
To:
Year Built: 2003
5 Admirals Court
Residential
18 Admirals Court
Residential
17 Admirals Court
Residential
16 Admirals Court
Residential
310 Portsmouth Road
Residential