Property Sale
Sale
$325,000
To:
Sq Ft1,160DeedBook 3636, Page 151
To:
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,278 | +1.5% |
| 2024 | $6,182 | +6.6% |
| 2023 | $5,800 | +1.5% |
| 2022 | $5,713 | +2.8% |
To:
Year Built: 2004
902 Ocean Drive
Residential
902 Ocean Drive
Residential
902 Ocean Drive
Residential
902 Ocean Drive
Residential
902 Ocean Drive
Residential