Skip to content

902 Ocean Drive(Unit C2002)Cape May, NJ 08204

Last Sale Date
Jul 22, 2020

Property Information

Block823.01
Lot3
QualifierC2002
CountyCape May
MunicipalityLower Twp
Tax Map Page11

Building Details

Building Class---
DescriptionFOOD STAND B
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$16,000
44%
Improvement Value:$20,000
56%
Total Assessment$36,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$733+1.6%
2024$721+6.6%
2023$677+1.5%
2022$667+2.8%
Property History

Property Sale

Sale
$0