Skip to content

2290 W Oak Rd(Block 1003 Lot 14.3)Vineland, NJ 08360

Industrial

Last Sale Price
$903,000
Last Sale Date
May 21, 2020

Property Information

Block1003
Lot14.3

Sq Footage---
Acreage25.76

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$901,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$901,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$28,707+0.7%
2024$28,518-87.4%
2023$227,105+0.0%
2022$227,105
Property History

Property Sale

Sale
$903,000
DeedBook 4194, Page 991