Skip to content

1500 E Oak RdVineland, NJ 08360

Last Sale Date
May 8, 2019

Property Information

Block1802
Lot5.1

Sq Footage---
Acreage1.79

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$492,300
55%
Improvement Value:$401,300
45%
Total Assessment$893,600

Sale
$0
DeedBook 4180, Page 7522