Property Sale
Sale
$245,000
Sq Ft1,720DeedBook 4254, Page 1164Recorded4/4/2024
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2013
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,715 | +0.7% |
| 2024 | $5,678 | +5.0% |
| 2023 | $5,408 | +2.9% |
| 2022 | $5,254 | +1.4% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2013
2102 E Oak Rd J6
Residential
2102 E Oak Rd D4
Residential
2102 E Oak Rd M6
Residential
2102 E Oak Rd J1
Residential
2102 E Oak Rd K4
Residential