Property Sale
Sale
$235,000
Sq Ft1,400DeedBook 4263, Page 9402Recorded12/5/2024
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,846 | +0.7% |
| 2024 | $3,821 | +5.0% |
| 2023 | $3,640 | +2.9% |
| 2022 | $3,536 | +1.4% |
Year Built: 1973
1964 E Oak Rd
Residential
1964 E Oak Rd
Residential
1964 E Oak Rd
Residential
1964 E Oak Rd
Residential
1964 E Oak Rd
Residential