Property Sale
Sale
$118,000
From:
To:
Sq Ft1,400DeedBook 4174, Page 4614Recorded12/12/2018
From:
To:
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,576 | +0.7% |
| 2024 | $3,552 | +5.0% |
| 2023 | $3,384 | +2.9% |
| 2022 | $3,287 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 1973
1964 E Oak Rd
Residential
1964 E Oak Rd
Residential
1964 E Oak Rd
Residential
1964 E Oak Rd
Residential
2102 E Oak Rd N1
Residential