Skip to content

688 N Mill RdVineland, NJ 08360

Built 2006
Public School

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jun 13, 1978

Property Information

Block2009
Lot27
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page20

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage26.39

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$101,000
1%
Improvement Value:$13,688,900
99%
Total Assessment$13,789,900

Built

Year Built: 2006