Skip to content

640 N Mill RdVineland, NJ 08360

Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 22, 1970

Property Information

Block2009
Lot28
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page20

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage1.16

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$38,300
4%
Improvement Value:$1,005,000
96%
Total Assessment$1,043,300

Tax History

YearProperty taxesChange
Property History

No events match the selected filters.