Property Sale
Sale
$225,000
Sq Ft1,093DeedBook 4255, Page 896Recorded4/30/2024
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,515 | +0.7% |
| 2024 | $4,485 | +5.0% |
| 2023 | $4,272 | +2.9% |
| 2022 | $4,150 | +1.4% |
Year Built: 1955
66 W Oxford St
Residential
103 Fenimore St
Residential
54 W Laurel St
Residential
211 W Laurel St
Residential
322 Rosewood Ave
Residential