Skip to content

830 E Landis AveVineland City, NJ

Last Sale Date
Dec 23, 2024

Property Information

Block3022
Lot8.2

Assessment

Land Value:$99,200
42%
Improvement Value:$139,000
58%
Total Assessment$238,200

Sale
$0