Skip to content

352 S Delsea Dr(Block 3503 Lot 22)Vineland, NJ 08360

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 8, 2017

Property Information

Block3503
Lot22

Zoning---
Sq Footage4,636
Acreage4.82

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
2018$40,057+3.8%
2017$38,580+5.8%
2016$36,480+3.3%
2015$35,299-17.3%
Property History
Sales2

Property Sale

Sale
$116,398

From:

To:

Sq Ft16,064DeedBook 4139, Page 6694Recorded3/22/2016

Property Sale

Sale
$500,000
DeedBook 4035, Page 9775