Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
352 S Delsea Dr(Unit C0003)Vineland, NJ 08360
Commercial
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 8, 2017
Property Information
Block3503
Lot22
QualifierC0003
Sq Footage---
Acreage4.82
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$209,700
12%
Improvement Value:$1,555,000
88%
Total Assessment$1,764,700
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $56,188 | +0.7% |
| 2024 | $55,817 | +783.4% |
| 2023 | $6,318 | +2.9% |
| 2022 | $6,138 | +1.4% |
Property History
No events match the selected filters.