Skip to content

84 S West AveVineland, NJ 08360

Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 17, 2066

Property Information

Block3703
Lot20
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page37

Building Details

Building Class---
Description1S-B-X
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage5

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$50,000
0%
Improvement Value:$23,647,100
100%
Total Assessment$23,697,100

Sale
$1
DeedBook 1067, Page 75