Skip to content

608 E Elmer St(Block 4002 Lot 21)Vineland, NJ 08360

Public Property

Last Sale Price
$35,800
Last Sale Date
Oct 30, 1975

Property Information

Block4002
Lot21
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page40

Building Details

Building ClassR-LMS
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.09

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$43,000
84%
Improvement Value:$7,900
16%
Total Assessment$50,900

Sale
$35,800
DeedBook 1241, Page 1167