Skip to content

729 E Landis Ave(Block 4003 Lot 9.1)Vineland, NJ 08360

Last Sale Date
Dec 12, 2021

Property Information

Block4003
Lot9.1

Assessment

Land Value:$27,000
20%
Improvement Value:$108,000
80%
Total Assessment$135,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$4,409+0.7%
2024$4,379+3.0%
2023$4,251
Property History

Property Sale

Sale
$0