Skip to content

782 S Brewster Rd(Unit CB4B)Vineland, NJ 08361

Built 2004
Commercial

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 2, 2020

Property Information

Block4406.05
Lot7111
QualifierCB4B

Zoning---
Sq Footage750
Acreage2.93

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$22,500
31%
Improvement Value:$50,100
69%
Total Assessment$72,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$2,312+0.7%
2024$2,296+5.0%
2023$2,187+2.9%
2022$2,125+1.4%
Property History
Sales1

Property Sale

SaleMulti
$84,000
DeedBook 4040, Page 6561

Property Built

Built

Year Built: 2004