Skip to content

W Forest Grove Rd(Block 604 Lot 8.1)Vineland, NJ 08360

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Apr 1, 2015

Property Information

Block604
Lot8.1

Sq Footage---
Acreage4.77

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$321,400
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$321,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$10,233+0.7%
2024$10,166+5.0%
2023$9,684+2.9%
2022$9,407+1.4%
Property History

No events match the selected filters.