Property Sale
Sale
$377,990
From:
To:
DeedBook 4004, Page 5715NU CodeImproved post-assessment (7)Recorded6/30/2006
From:
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,953 | +0.7% |
| 2024 | $9,888 | +5.0% |
| 2023 | $9,419 | +2.9% |
| 2022 | $9,150 | +1.4% |
From:
To:
Year Built: 2006
1517 Cherokee Ln
Residential
1866 Arrowhead Tr
Residential
1414 Cherokee Ln
Residential
2504 Valhalla Rd
Residential
1622 Arrowhead Tr
Residential