Skip to content

2229 Swan DrVineland, NJ 08361

Built 2017

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Feb 12, 2025

Property Information

Block6406
Lot4.2

Zoning---
Sq Footage1,882
Acreage0.39

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$39,600
17%
Improvement Value:$200,300
83%
Total Assessment$239,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$7,638+0.7%
2024$7,588+5.0%
2023$7,228+2.9%
2022$7,022+1.4%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 2017