Skip to content

3159 S East BlvdVineland, NJ 08360

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Feb 19, 2021

Property Information

Block7101
Lot84.1

Sq Footage---
Acreage0.72

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$36,100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$36,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,149+0.6%
2024$1,142+3.1%
2023$1,108
Property History

No events match the selected filters.