Skip to content

2464 Mays Landing RdMillville, NJ 08332

Built 1910
Other Exempt

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 22, 2022

Property Information

Block7703
Lot36.01
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page77

Building Details

Building Class16
Description1.75S-F,2
Dwellings1
Zoning01
Sq Footage2,239
Acreage5.77

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$55,700
25%
Improvement Value:$164,200
75%
Total Assessment$219,900

Built

Year Built: 1910