Skip to content

4225 Mays Landing Rd(Unit QFARM)Vineland, NJ 08361

Farm (Qualified)

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 24, 2018

Property Information

Block7901
Lot11
QualifierQFARM
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page79

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage616
Acreage19

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$17,100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$17,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$509+0.6%
2024$506+7.7%
2023$470+0.4%
2022$468+4.0%
Property History

No events match the selected filters.