Property Sale
Sale
$315,000
Sq Ft1,668DeedBook 4235, Page 7877Recorded12/6/2022
Year Built: 1975
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,378 | +0.7% |
| 2024 | $6,335 | +5.0% |
| 2023 | $6,035 | +2.9% |
| 2022 | $5,863 | +1.4% |
Year Built: 1975
2599 Friendship St
Residential
1258 W Cornell St
Residential
3032 N East Ave
Residential
593 W Garden Rd
Residential
1116 Ramblewood Dr
Residential