Property Sale
Sale
$148,000
To:
Sq Ft1,075DeedBook 5561, Page 35
To:
Year Built: 1941
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,470 | +3.0% |
| 2024 | $10,161 | +3.1% |
| 2023 | $9,852 | +1.4% |
| 2022 | $9,717 | +5.7% |
To:
Year Built: 1941
72-74 Fairview Place
Residential
60 Nolton Street
Residential
257 Division Avenue
Residential
482 Franklin Avenue
Residential
14 Smallwood Avenue
Residential