Property Sale
Sale
$430,000
To:
Sq Ft1,074DeedBook 20240, Page 73851
To:
From:
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,131 | +3.0% |
| 2024 | $9,832 | +3.1% |
| 2023 | $9,533 | +1.4% |
| 2022 | $9,402 | +5.7% |
To:
From:
To:
Year Built: 2006
1308 Hamilton Street
Residential
1805 Hamilton Street
Residential
1406 Hamilton Street
Residential
1211 Hamilton Street
Residential
704 Hero Way
Residential