Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1937
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,317 | +3.0% |
| 2024 | $10,983 | +3.1% |
| 2023 | $10,649 | +1.4% |
| 2022 | $10,503 | +5.7% |
Year Built: 1937
4 May Street
Residential
7 Dawson Street
Residential
16 May Street
Residential
21 Crescent Terrace
Residential
69 Perry Street
Residential