Property Sale
Sale
$184,900
To:
Sq Ft1,780DeedBook 4976, Page 229
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,199 | +3.0% |
| 2024 | $9,899 | +3.1% |
| 2023 | $9,598 | +1.4% |
| 2022 | $9,466 | +5.7% |
To:
Year Built: 1950
506 Joralemon Street U-A2
Residential
506 Joralemon Street U-A4
Residential
506 Joralemon Street U-B4
Residential
506 Joralemon Street U-B3
Residential
506 Joralemon Street U-A3
Residential