Property Sale
Sale
$380,000
To:
Sq Ft1,308DeedBook 12104, Page 7568
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,619 | +3.0% |
| 2024 | $11,276 | +3.1% |
| 2023 | $10,933 | +1.4% |
| 2022 | $10,784 | +5.7% |
To:
Year Built: 1950
441 Greylock Parkway
Residential
122 Nolton Street
Residential
50 Madison Street
Residential
271 Division Avenue
Residential
163-165 Belmohr Street
Residential