Property Sale
Sale
$174,900
To:
Sq Ft1,092DeedBook 20170, Page 20586
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,526 | +3.0% |
| 2024 | $7,304 | +3.1% |
| 2023 | $7,081 | +1.4% |
| 2022 | $6,984 | +5.7% |
To:
Year Built: 1970
711 Mill Street Unit-103
Residential
711 Mill Street Unit 203
Residential
711 Mill Street Unit 201
Residential
711 Mill Street Unit-104
Residential
711 Mill Street Unit-202
Residential