Property Sale
Sale
$83,000
DeedBook 20150, Page 74640
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,525 | +3.0% |
| 2024 | $4,392 | +3.1% |
| 2023 | $4,258 | +1.4% |
| 2022 | $4,200 | +5.7% |
Year Built: 1970
61-67 Union Avenue U-A6
Residential
725 Joralemon St Unit 236
Residential
725 Joralemon St Unit 187
Residential
725 Joralemon St Unit 107
Residential
725 Joralemon St Unit 75
Residential