Property Sale
Sale
$70,000
To:
Sq Ft1,126DeedBook 5511, Page 797
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,884 | +3.1% |
| 2024 | $6,674 | +3.3% |
| 2023 | $6,463 | +1.4% |
| 2022 | $6,371 | +5.9% |
To:
Year Built: 1985
731-733 Belleville Av B15
Residential
731-733 Belleville Av A20
Residential
731-733 Belleville Ave B3
Residential
731-733 Belleville Ave A9
Residential
760 Mill Street Unit C-7
Residential