Property Built
Built
Year Built: 1988
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,546 | +3.0% |
| 2024 | $6,352 | +3.1% |
| 2023 | $6,159 | +1.4% |
| 2022 | $6,075 | +5.7% |
Year Built: 1988
6 Essex Street Unit C-12
Residential
6 Essex Street Unit B-8
Residential
6 Essex Street Unit C-15
Residential
6 Essex Street Unit A-5
Residential
680 Union Avenue Unit B-5
Residential