Property Sale
Sale
$220,000
To:
Sq Ft1,020DeedBook 20220, Page 13625
To:
Year Built: 1989
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,246 | +3.8% |
| 2024 | $7,945 | +4.0% |
| 2023 | $7,641 | +1.6% |
| 2022 | $7,524 | -0.2% |
To:
Year Built: 1989
203-207 Watsessing Ave 2r
Residential
203-207 Watsessing Ave 2l
Residential
203-207 Watsessing Ave 1r
Residential
203-207 Watsessing Ave 1l
Residential
26 John St Apt 2a
Residential