Property Sale
Sale
$90,000
DeedBook 5012, Page 753
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,489 | +3.8% |
| 2024 | $11,069 | +4.0% |
| 2023 | $10,645 | +1.6% |
| 2022 | $10,483 | -4.3% |
Year Built: 1930
36 Clark Avenue
Residential
66 Clark Avenue
Residential
11 Vernon Terrace
Residential
337 Essex Avenue
Residential
23 Vernon Terrace
Residential