Property Sale
Sale
$303,500
Sq Ft1,142DeedBook 20190, Page 62280Recorded7/9/2019
Year Built: 1917
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,261 | +3.8% |
| 2024 | $9,886 | +4.0% |
| 2023 | $9,508 | +1.6% |
| 2022 | $9,362 | -13.7% |
Year Built: 1917
344 Broughton Avenue
Residential
20 Ackerman Street
Residential
38 Union Place
Residential
19 Ackerman Street
Residential
101 Johnson Avenue
Residential