Property Built
Built
Year Built: 1950
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,526 | +3.8% |
| 2024 | $1,471 | -6.2% |
| 2023 | $1,568 | +1.6% |
| 2022 | $1,544 | +11.8% |
Year Built: 1950
935 Broad St Apt 59b
Residential
935 Broad St Apt 59d
Residential
935 Broad St Apt 78d
Residential
935 Broad St Apt 78c
Residential
935 Broad St Apt 78b
Residential