Property Sale
Sale
$64,200
To:
Sq Ft666DeedBook 20160, Page 87914
To:
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,267 | +3.8% |
| 2024 | $4,111 | -6.4% |
| 2023 | $4,391 | +1.6% |
| 2022 | $4,324 | +6.3% |
To:
Year Built: 1950
935 Broad St Apt 63d
Residential
935 Broad St Apt 68a
Residential
935 Broad St Apt 45d
Residential
935 Broad St Apt 66b
Residential
935 Broad St Apt 46d
Residential