Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $14,759 | +3.8% |
| 2024 | $14,219 | +4.0% |
| 2023 | $13,675 | +1.6% |
| 2022 | $13,466 | +2.4% |
Year Built: 1955
90 East Passaic Avenue
Residential
114 Byrd Avenue
Residential
18 Huck Road
Residential
90 Golf Road
Residential
85 Evans Road
Residential