Property Sale
Sale
$21,500
From:
To:
Sq Ft775DeedBook 20170, Page 77854Recorded8/31/2017
From:
To:
Year Built: 1955
East Orange, NJ 07018
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,196 | -0.9% |
| 2024 | $4,232 | +50.4% |
| 2023 | $2,815 | +1.3% |
| 2022 | $2,779 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1955
70 So. Munn Ave Unit 102
Residential
70 So. Munn Ave Unit 502
Residential
70 So Munn Ave Unit 909
Residential
70 So. Munn Ave Unit 509
Residential
70 So Munn Ave Unit 712
Residential