Property Sale
SaleMulti
$230,000
From:
To:
Sq Ft723DeedBook 20160, Page 14006Recorded2/18/2016
Also conveyed in this deed
5 parcelsFrom:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcelsYear Built: 1963
East Orange, NJ 07017
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,213 | -0.9% |
| 2024 | $3,241 | +78.3% |
| 2023 | $1,817 | +1.3% |
| 2022 | $1,794 | +1.3% |
From:
To:
Also conveyed in this deed
5 parcelsYear Built: 1963
275 Prospect St. Unit 9h
Residential
275 Prospect St. Unit 4a
Residential
275 Prospect St. Unit 4h
Residential
275 Prospect St. Unit 6k
Residential
275 Prospect St. Unit 3e
Residential